ujęcia kościoła z drona

Filmowanie z powietrza w jakości Full HD, fotografia z drona, filmy promocyjne oraz filmy reklamowe. Studio Kisiel oferuje profesjonalne usługi z zakresu fotografii oraz filmowania z powietrza za pomocą dronów. Oferujemy między innymi profesjonalne produkcje promocyjne, reklamowe i wizerunkowe.

Jest to nowy trend w tworzeniu obrazów na niskich wysokościach przy użyciu lekkich, zdalnie sterowanych dronów. Technologia ta umożliwia wykonywanie oszałamiających zdjęć lotniczych, które mogą być wykorzystywane do różnego rodzaju filmów, w tym wideo nieruchomości czy imprez sportowych.

Istnieje o wiele więcej zastosowań do filmowania z powietrza, ale te branże są dopiero wczesnymi użytkownikami tego nowego trendu. Większość popytu będzie pochodzić z sektora nieruchomości, budownictwa i gospodarki zasobami naturalnymi. Oczekuje się również wzrostu popytu w dziedzinie planowania urbanistycznego i ubezpieczeń.

Filmowanie z drona

sala weselna ujęcia z drona

Najważniejsza jest pogoda. Zaleca się filmowanie w dniu, w którym wiatr wieje z prędkością mniejszą niż 20 km na godzinę.

Należy również wybrać możliwie najlżejszą kamerę dla uzyskania pożądanych rezultatów. Większość heksakopterów może latać tylko 8-10 minut z lustrzanką DSLR ze względu na ograniczenia akumulatorów. Zaleca się, aby mieć pod ręką kilka dodatkowych zestawów baterii, zwłaszcza jeśli chcesz filmować przez cały dzień.

Aby uzyskać najlepsze ujęcia, wymagany jest dobry bezprzewodowy system monitorujący. Terminologia stosowana w systemach bezzałogowych to FPV (First Person View).