dron zdjęcie

Filmowanie z powietrza Full HD, zdjęcia z drona, filmy promocyjne i reklamowe. Studio Kisiel oferuje w pełni profesjonalne usługi z zakresu fotografii oraz filmowania z powietrza (z lotu ptaka) za pomocą bezzałogowych statków powietrznych, czyli po prostu dronów. Oferujemy również profesjonalne produkcje promocyjne, reklamowe i wizerunkowe.

Obok działalności związanej z dronami zajmujemy się kompleksową realizacją produkcji takimi jak filmy reklamowe, wizerunkowe, promocyjne lub korporacyjne.

Dodanie kamer do dronów bezzałogowych mogło zmienić sposób działania wielu gałęzi przemysłu na zawsze. Mogą być one wykorzystywane do sprawdzania obszarów, które wcześniej nie były widoczne, takich jak rurociągi, podczas sprawdzania bezpieczeństwa i ochrony, mogą być wykorzystywane do kontrolowania sytuacji policyjnych, takich jak zamieszki i protesty, a nawet są wykorzystywane w filmach.

Większość dostępnych obecnie dronów bezzałogowych jest wyposażona we wbudowaną kamerę która kręci filmy w wysokiej jakości.

Wbudowane kamery oferują o wiele bardziej niezawodną, stałą jakość. Przed zrobieniem pierwszego filmu wideo możesz również zainwestować w nadajnik, który pozwoli Ci zwiększyć zasięg łączności podczas lotu, jak również transmisji wideo na żywo z Twojego drona.

Filmowanie z powietrza w Trójmieście

ujęcia kościoła z drona

Aparat może zostać przewrócony przez wiatr podczas przebywania w powietrzu, więc upewnij się, że używasz krótszego obiektywu, aby temu przeciwdziałać. Jeśli połączysz krótki obiektyw z krótkim czasem otwarcia migawki, prawdopodobnie od razu zauważysz mocną poprawę. Dobrą zasadą jest odbiór najwyższej jakości w ciągu 1/1000 sekund przy 200mm i 1/500 sekund przy 100mm. Kombinacje te pozwalają na wykonywanie ostrych, zdjęć w każdych warunkach.

Warto ustawić aparat na wysoki kontrast, jeśli zamglenie stanie się problemem, co niestety często się zdarza. Jeśli problem jest naprawdę duży, do tego stopnia, że otrzymujesz czarny film, możesz chcieć zrobić zdjęcia z czerwonym filtrem. Zazwyczaj stosowanie jakichkolwiek filtrów, takich jak “UV” i “Haze”, pogarsza jakość obrazu w powietrzu, ale czerwony filtr pomaga dodać kolor.