Fotografia ślubna

Studio Kisiel to firma z siedzibą w Gdańsku, specjalizująca się w eleganckiej i artystycznej fotografii ślubnej oraz kinematografii.

Dziękujemy za odwiedzenie Studia Kisiel. Zajmujemy się fotografią ślubną w Gdańsku, Gdyni czy Sopocie.

Naszym celem jest dać Wam niesamowite przeżycie, które będzie żyć przez pokolenia. Uważamy, że tak ważne jest, aby znaleźć fotografa, który może dostarczyć wspaniałą kolekcję emocji uchwyconych w czasie, które odzwierciedlają Wasze indywidualne osobowości. Jak każda żywa istota, każda relacja jest unikalna, a my staramy się dopasować nasze usługi tak, aby wydobyć istotę Waszej miłości.

Nigdy jednak nie rezygnujemy z prawdziwej, artystycznej natury.

Bycie fotografem, nawet za godziwą cenę, to za mało. Potrzebna jest osoba, która będzie potrafiła porozumieć się z innymi, czytać ludzi. Nie chodzi tylko o opłatę czy produkt końcowy,

Bez względu na to, czy robi zdjęcia ślub na wsi, fotografuje luksusową imprezę rodzinną w fantazyjnej restauracji, czy w zapierającym dech w piersiach ogrodzie barokowego zamku, Studio Kisiel ma możliwość wydobyć to, co najlepsze w każdej sytuacji i w każdym miejscu. Niezwykłą fotografię ślubną charakteryzuje również jego podejście artystyczne.

Oferta

  • fotograf na wesele
  • zdjęcia ślubne
  • fotografia artystyczna,
  • sesja ślubna
  • plener ślubny

Jeśli masz pytania dotyczące naszej fotografii ślubnej w Gdańsku, skontaktuj się z nami w każdej chwili.