Dziękujemy za odwiedzenie Studia Kisiel. Interesują Ciebie zdjęcia ślubne, fotografia artystyczna, sesja ślubna, plener ślubny? Dobrze trafiłeś! Zajmujemy się fotografią ślubną w Wejherowie, Rumi, Redzie, Tczewie czy Lęborku.

Naszym celem jest dać Wam niesamowite przeżycie, które będzie żyć przez pokolenia. Uważamy, że tak ważne jest, aby znaleźć fotografa, który może dostarczyć wspaniałą kolekcję emocji uchwyconych w czasie, które odzwierciedlają Wasze indywidualne osobowości. Jak każda żywa istota, każda relacja jest unikalna, a my staramy się dopasować nasze usługi tak, aby wydobyć istotę Waszej miłości.

Nigdy jednak nie rezygnujemy z prawdziwej, artystycznej natury.

Fotograf na wesele

Rozumiem, że wysokiej jakości zdjęcia ślubne są ważne dla wielu młodych par, ale nie każdy ma duży budżet na fotografie. Tam właśnie przychodzimy. Nasza usługa jest bez wielkich fajerwerków, relacja fotoreportażowa przez cały dzień, mieszana z pozowanymi/planowanymi zdjęciami na życzenie, a także udostępniana i przystępna cenowo tak, jak to tylko możliwe.

Moje stawki zawierają zawsze zdjęcia w wysokiej rozdzielczości, retuszowane, które możesz pobrać z własnej, chronionej hasłem prywatnej galerii internetowej.

Fotografia ślubna pomorskie

Jesteśmy w stanie dojechać w dowolne miejsce w Województwie pomorskim.