Z przyjemnością oferujemy usługi fotografii i wideofilmowania z powietrza, twórcy wysokiej jakości zdjęć cyfrowych do filmów niezależnych, dokumentalnych i teledysków.

Dzięki naszemu doświadczonym operatorom dronów jesteśmy w stanie uchwycić obrazy, które mogą być tworzone tylko dzięki fotografii lotniczej. Wyobraź sobie swoje specjalne wydarzenie, nieruchomości komercyjne i najlepsze nieruchomości mieszkalne, a nawet swój jacht, fotografowane z powietrza oczami artysty.

Fotografia z drona w Trójmieście

Twoje zdjęcia zostaną zrealizowane w ramach budżetu i przed upływem terminu. Bez względu na to, czy Twoim projektem jest nieruchomość mieszkalna, nieruchomość komercyjna, plac budowy, czy też Twój własny dom, fotografia lotnicza wykonana przez Studio Kisiel jest najpotężniejszym narzędziem wizualnym, które pomoże Ci opowiedzieć Twoją historię.

Zdjęcia z drona w Trójmieście

Świadczenie usług w zakresie obsługi i filmowania wideografii lotniczej dla potrzeb komercyjnych, nieruchomości, imprez i sportu, budownictwa, teledysków i innych potrzeb prywatnych.

Upewnij się, że Twój ostateczny materiał wideo przekazuje Twoją wiadomość i historię dokładnie tak, jak sobie wyobrażasz, współpracując z naszym wiodącym w branży zespołem zajmującym się montażem wideo. Zapewniamy profesjonalny wygląd produkcji przy jednoczesnym zachowaniu efektywności kosztowej.

Fotografia z powietrza w Trójmieście

Pełna usługa produkcji wideo, w tym ekipa, profesjonalne oświetlenie i wysokiej jakości sprzęt do nagrywania dźwięku, planowania, obserwacji lokalizacji i wiele innych.

Filmujemy, edytujemy filmy i wprowadzamy na rynek Twoje wideo.