Przez lata rozwinęliśmy charakterystyczny styl fotografowania zwierząt domowych, tworząc albumy z pięknymi wspomnieniami dla klientów, pełne ujęć akcji, portrety rodzinne, szczere ujęcia relacji między zwierzęciem a człowiekiem oraz dziennikarskie zdjęcia codziennych rutynowych czynności zwierząt domowych w ich domach. 

Fotografujemy również specjalne uroczystości z ukochanymi zwierzętami domowymi, w tym na weselach właścicieli zwierząt w Gdańsku i okolicach. 

Zajmujemy się również wideofilmowaniem zwierząt. Tworzymy krótkie teledyski ze zwierzakami w roli głównej.

sesja zdjęciowa z psami

PORTRETY ZWIERZĄT DOMOWYCH

Z dala od studia w zaciszu Twojego domu lub na świeżym powietrzu, wierzymy, że każdy futrzasty klient (i jego właściciel) zasługuje na te doskonałe ujęcia, które manifestują relacje między zwierzęciem a człowiekiem.

KOMERCYJNE/REDAKCYJNE

Jeśli Twój produkt lub artykuł potrzebuje zdjęć zwierząt domowych, to możemy Ci pomóc.

FOTOGRAFIA PSÓW

Szczęśliwy pies wchodzący do studia to znak, że będzie to wspaniały dzień. Jesteśmy zafascynowani różnorodnością ras zarówno w charakterze fizycznym jak i osobowości. Jestem zainspirowany nieskrępowanym duchem, oddaniem, radością i szczęściem, które mają psiaki.

Jesteśmy tutaj, aby uwiecznić ciekawszy uśmiech, dziwaczny wyraz twarzy, zakrzywione ucho, połysk w sierści lub czuprynę w chodzie, która sprawia, że Twój pies jest wyjątkowy.

FOTOGRAFIA KOTÓW

Jako miłośnik kotów specjalizujemy się w fotografowaniu kotów w ich naturalnym środowisku, utrwalając wszystkie ich dziwactwa, zwyczaje i mimikę. 
 
Ciągle uczymy się nowych umiejętności, poszukujemy nowych pomysłów i inspiracji. Dobrze jest patrzeć na prace innych fotografów, ale na koniec ważne jest również, aby rozwijać swój własny styl – wyniki będą widoczne. Fotografując koty, pamiętamy, aby traktować je jak przyjaciół. Wtedy zdjęcia są pełne emocji. Jesteśmy cierpliwi. Nigdy nie zmuszamy kota do robienia czegoś wbrew jego woli.