mercedes przed domem

Świadczymy usługi w zakresie filmowanie ślubnego w Gdańsku i okolicach.

Możesz myśleć, że posiadanie zarówno zdjęć ślubnych, jak i filmu wideo jest przesadne, albo nie chcesz nadawać filmom priorytetu w swoim budżecie, ale zaufaj nam – będziesz chciał zatrudnić kamerzystę ślubnego.

Po pierwsze, dzień dosłownie przeleci w mgnieniu oka i są rzeczy, których będzie Ci brakowało, a Twój kamerzysta pięknie uchwyci momenty, takie jak emocje Twojej rodziny, kiedy składasz przysięgę. Musisz też pomyśleć o dźwiękach, których nie da się uchwycić na zdjęciu. Ale nie wierzcie nam tylko na słowo – słuchajcie opinii tych prawdziwych panien młodych.

“Najlepszy kamerzysta jakiego mogliśmy mieć! Pełen profesjonalizm i doświadczenie sprawiło ze powstał wspaniały film ślubny. Jacek współpracuje z parą młodą, gośćmi i realizuje każde pomysły 😊 Co warte podkreślenia to fakt, ze szybko otrzymaliśmy gotowy materiał 😃 Szczerze polecam 👍” Joanna Kaczmarek

Pięknie uwieczniony najważniejszy dzień w naszym życiu! Polecamy z mężem z całego serca! Dzięki Studio Kisiel mamy cudowna pamiątkę z naszego ślubu! I w dodatku nie za miliony monet  Polecamy!!! — Kinga Piotrowska

Bardzo polecamy Pana Jacka  Jesteśmy zadowoleni z filmów które zrobił 

“Bardzo profesjonalnie nagrane i zmontowane filmy z wesela. Pan Jacek w swoją pracę wkłada całe serce. Wszystko co chciałam było zrobione na tip top. Współpraca z Panem Jackiem to czysta przyjemność. Polecam z całego serca! 🙂” Angela

Jedną z największych korzyści jest to, że otrzymasz wysokiej jakości, unikalne filmy ślubne. Kamerzyści mają duże doświadczenie w kręceniu wspaniałych filmów, które sprawią, że klienci będą zadowoleni. Poinformuj nas o tym, co chcesz mieć w swoich filmach ślubnych, my postaramy się spełnić Twoje oczekiwania.

Możesz dzielić tę chwilę z innymi. Masz przyjaciół i rodzinę, którym się nie udało przyjechać na wesele? Jest możliwość umieszczenia filmu online, dzięki któremu możesz łatwo podzielić się swoim ślubem z innymi.

Cóż, to może być najlepszy film twojego życia, z Tobą w roli głównej! Nasze filmy są kreatywnie edytowane poprzez łączenie warstw wideo, dialogów i muzyki, aby stworzyć artystyczną, wizualną historię Twojego dnia ślubu.

Jesteśmy również Twoim konsultantem weselnym. Wiemy, czego się spodziewać. Prawdopodobnie już byliśmy w Twoim miejscu ślubu i podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem, aby Twoje wesele było jak najlepsze.

Filmowanie wesel w Gdańsku i okolicach

Co będzie robił, myślał i czuł twój narzeczony, zanim przejdzie do Ciebie?
Jaki wyraz twarzy mieli twoi rodzice, gdy siedzieliście w kościele?
Wydałeś tysiące złotych dekorując swoją salę, Jak wyglądała, zanim została otwarta dla gości?
Co robili twoi przyjaciele na parkiecie, kiedy żegnaliście się z gośćmi?

W tym pomocne są właśnie filmy weselne.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobytemu od 2012 roku, nieustannie doskonalimy nasze umiejętności i zdobywamy wiedzę techniczną, a także wykorzystujemy najnowsze kamery do produkcji naszych filmów.

Przez filmowanie rozumiemy stylową, filmową relację z przygotowań, ceremonii ślubnej i wesela.