mercedes

Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie produkcji wideo, postprodukcji i edycji wideo, reedycji archiwalnych materiałów filmowych. Możemy również dostarczyć świetnych operatorów kamer i montażystów.

Edycja, korekcja kolorów, postprodukcja audio, podkład głosowy, projekt graficzny, muzyka… cokolwiek Państwa projekt potrzebuje, możemy zorganizować.

Studio Kisiel to renomowana firma produkująca filmy wideo z siedzibą w Gdańsku i koło Wejherowa. Posiadamy kwalifikacje w wielu dziedzinach produkcji filmowej, korzystając z wieloletniego doświadczenia na planie – specjalizacja obejmują filmowanie, montaż i postprodukcję.

Nasza ogromna oferta obejmuje weselne wideo, wideo korporacyjne, wideo muzyczne, wideo internetowe i Produkcję wideo.

W Studio Kisiel posiadamy pasję, doświadczenie, a przede wszystkim doświadczenie, które pozwala nam realizować Twoje pomysły w najbardziej kreatywny sposób. Tworzymy filmy wideo w jednym celu: abyś został zauważony.

Aby proces postprodukcji był przejrzysty i bezstresowy, oferujemy szereg opcji edycji wideo. Możesz przyjść do naszego biura, aby nadzorować proces edycji, zlecić naszemu zespołowi usługę edycji wideo w Twoim biurze lub zlecić nam zdalną edycję i udostępnianie plików przez Internet do podglądu.