mustang

Edycja postprodukcyjna polega na połączeniu wszystkich elementów w całość. Tworzenie opowieści o marce i sprzedaży. Studio Kisiel to renomowana firma produkująca filmy wideo z siedzibą koło Wejherowa i w Gdańsku. Posiadamy kwalifikacje w wielu dziedzinach produkcji filmowej, korzystając z wieloletniego doświadczenia na planie – specjalizacja obejmuje filmowanie, montaż i postprodukcję.

Postprodukcja jest trochę jak magia: może sprawić, że materiał wideo stanie się bardziej fascynujący. Oprócz podstawowej edycji , to właśnie detale sprawiają, że surowy film wideo staje się czymś zaskakującym.

Korekta kolorów, grafika, audio, napisy i animacje to wszystko, co sprawia, że film jest na wyższym poziomie.

Aby proces postprodukcji był przejrzysty i bezstresowy, oferujemy szereg opcji edycji wideo. Możesz przyjść do naszego biura, aby nadzorować proces edycji, zlecić naszemu zespołowi usługę edycji wideo w Twoim biurze lub zlecić nam zdalną edycję i udostępnianie plików przez Internet do podglądu.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach postprodukcji i edycji wideo? Wypełnij formularz kontaktowy na email, aby opowiedzieć nam o swoim projekcie.

Od 80zł możemy edytować każdy film, niezależnie od tego, czy jesteś dużą agencją, profesjonalistą w dziedzinie kreatywnych filmów, czy po prostu masz jakieś domowe wideo, które chcesz edytować.

Edycja wideo jest kluczem do sukcesu filmu, ponieważ to właśnie tam wszystko się łączy. Oferujemy szeroki zakres usług postprodukcyjnych, w tym edycję wideo i grafiki komputerowe.