obrączki leżące na drzewie

Oto najczęstsze pytanie jakie nam zadajecie.

Czym kręcicie filmy ślubne?

Ważna jest dla nas jakość obrazu. Dlatego wykorzystujemy aparaty wyposażone w nowoczesną technologię tzw. bezlusterkowce. Są to to aparaty fotograficzne filmujące w lepszej jakości niż niejedna kamera. Bezlusterkowce posiadają opcję kręcenia filmu w zwolnionym tempie lub 4K. Najczęściej filmujemy w rozdzielczości full HD. Posiadamy również drona który kręci w Full HD dzięki temu teledysk ślubny wygląda obłędnie.

Ile czasu trwa montaż filmu weselngo?

Wideofilmowanie ślubu może trwać od kilka do kilkunastu godzin. Montaż natomiast może trwać kilka razy dłużej niż filmowanie. Dostarczamy film pełnometrażowy i teledysk ślubny w ciągu 30 dni. Za niewielką dodatkową opłatą możemy dostarczyć filmy w 2 tygodnie.

Ile czasu będzie miał gotowy film ślubny?

Tutaj wszystko zależy od pakietu jaki Państwo wybiorą. Zawsze możemy się dogadać.

Ile kosztuje film z podziękowaniem dla rodziców lub sam teledysk ślubny?

Najlepiej się z nami skontaktować i podać informacje gdzie będzie to nagrywane, w ilu miejscach itp.

Czy posiadacie upoważnienia do filmowania podczas ceremonii w kościele ?

Tak. Podczas ślubu zawsze posiadamy stosowny dokument przy sobie.

Czy macie własny transport?

Tak, mamy własny samochód.

Czy można otrzymać surowe materiały?

Niestety nie ma takiej możliwości.

Czy używacie dodatkowego oświetlenia ?

Stawiamy na naturalność i autentyczność, dlatego nie stosujemy żadnego dodatkowego oświetlenia podczas filmowania. Nie chcemy oślepiać gości podczas filmowania.

Jak dostarczacie filmy?

Umieszczamy je na serwerze, a następnie przekazujemy linki poprzez email lub na Facebooku. W prosty sposób będziecie mogli pokazać filmy rodzinie i znajomym.

W jakich miastach realizujecie wideo ślubne?

Działamy najczęściej na terenie województwa pomorskiego. Filmujemy w Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Wejherowie, Rumi czy Redzie. Dojazd do Giżycka, Warszawy czy Bydgoszczy nie stanowi dla nas problemu. Jest możliwość filmowania ślubu za granicą.

Czy filmujecie również inne materiały?

Możemy nakręcić w inny dzień plener ślubny np. na łące, na plaży lub w lesie lub film z podziękowaniami dla rodziców itd.