mustang

Wreszcie, Twój wielki dzień nadszedł. Masz mnóstwo ludzi przychodzących na wesele i chcesz, aby każdy spędził swój niesamowity czas.

Usługi fotograficzne lub filmowania to pozycja obowiązkowa, którą należy uwzględnić w budżecie dla par, które chcą uchwycić szczęśliwe wspomnienia. Chociaż konieczne może być ograniczenie niektórych wydatków na ślub, nigdy nie jest to naprawdę dobry pomysł, aby zrezygnować z możliwości uchwycenia na zawsze wydarzeń z tego pięknego dnia.

Oto kilka z najbardziej atrakcyjnych korzyści z filmu ślubnego:

Profesjonalnie nagrany film ślubny jest doskonałym rozwiązaniem, aby uchwycić cały dzień imprezy, w tym audio. Jest to coś, co można cenić i odtwarzać, aby powracać do tych cenionych chwil. Jest to również coś, co można pokazać dzieciom i wnukom.

Łatwe dzielenie się wspomnieniami

Dzielenie się filmem ślubnym z przyjaciółmi i krewnymi może być równie łatwe jak dzielenie się zdjęciami cyfrowymi. Kopia filmu z pewnością zostanie doceniona przez tych członków rodziny, którzy nie byli w stanie uczestniczyć w ślubie.

Przechwytuje wyjątkowe chwile

W dniu ślubu panna młoda nie może być wszędzie i prawdopodobnie przegapi rzeczy, które mają miejsce gdzie indziej na ceremonii lub przyjęciu. Ale film może uchwycić znacznie więcej niż można zobaczyć samemu, a dodatkowe chwile specjalne można obejrzeć w późniejszym czasie.

Pakiety ślubne

Pakiety filmowe ślubne wahają się od 1000 zł do ponad 20 000 zł, a style są równie zróżnicowane.

Zatrudnij osobę, której styl najbardziej pasuje do Twojego stylu.

Podobnie jak fotografowie, kamerzyści podchodzą do swojego rzemiosła w różny sposób. Wideoklipy w stylu dokumentalnym przedstawiają wydarzenia chronologicznie, bez wielu efektów specjalnych, podczas gdy film kinowy jest generalnie bardziej dramatyczny, a tylko dwie z wielu opcji. Przykładowe ceny można zobaczyć tutaj: https://studiokisiel.pl/pakiety-slubne/

Kamerzysta ślubny z polecenia

Ludzie tacy jak Twój fotograf w przeszłości współpracowali z filmowcami i będą w stanie zasugerować filmowcom, których lubili lub o których słyszeli dobre rzeczy od poprzednich klientów.

Poznaj kamerzystę osobiście przed podjęciem decyzji

Musisz czuć się swobodnie ze swoim kamerzystą. Najlepiej jest spotkać się z nim osobiście, lub porozmawiać przez Skype lub Facebook.