mustang do ślubu

Z siedzibą w gdańsku świadczymy usługi przedprodukcyjne, produkcyjne i postprodukcyjne, tworząc treści cyfrowe, reklamy, filmy krótkometrażowe dla zróżnicowanej bazy klientów.

Ściśle z Tobą będziemy współpracować, aby dogłębnie zrozumieć, czego oczekujesz od produkcji wideo w Gdańsku. Ułatwiamy produkcję wideo, zapewniając osobisty serwis do planowania i zarządzania całym procesem.

Pracujemy na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu, Wejherowa, Rumi, Redy, Lęborka czy Przuszcza Gdańskiego.

Bez względu na dziedzinę, w której się specjalizujesz, dostosujemy się do Twoich kluczowych przesłań i dopasujemy Twój projekt tak, aby osiągnąć maksymalny efekt. Jesteśmy kompetentni, przyjacielscy i wysoce zorganizowani, dzięki czemu proces produkcji wideo jest bezstresowy i przyjemny. Nasz innowacyjny scenariusz tworzy filmy z osobowością, dzięki czemu wyróżnisz się z tłumu.

Pozwól, aby nasz utalentowany zespół specjalistów ds. produkcji sprawił, że kolejny projekt wideo zakończy się sukcesem. Od pomysłu do realizacji jesteśmy świadomi jakości i budżetu.

Dla jakich klientów produkowaliśmy filmy wideo?

Pracowaliśmy dla różnych organizacji, w tym dla małych i średnich przedsiębiorstw i dla fundacji, ale współpracowaliśmy również z wieloma firmami jednoosobowymi.Jeśli kiedykolwiek potrzebujesz pokazać przykłady naszej pracy kolegom, powiedz im żeby wpisali w Google ‘Studio Kisiel’, a oni znajdą naszą stronę internetową na samej górze.

Gdzie można wykorzystać te filmy?

Oferujemy różne formaty filmów wideo, które mogą być dodawane do stron internetowych, mediów społecznościowych, prezentacji, e-mail marketingu, marketingu mobilnego, aby zwiększyć rozpoznawalność marki.

Gdzie pracujecie?

Realizujemy filmy w całej Polsce, więc to naprawdę nie ma znaczenia, gdzie ty lub twoi klienci mają swoją siedzibę. Dla niektórych klientów nakręciliśmy nawet filmy za granicą.

Jak długo trwa montaż filmu?

Po dniu filmowania możemy odesłać w pełni stworzony pierwszy szkic w ciągu 7 dni.

Kto będzie właścicielem praw autorskich do filmów?

Po zapłaceniu za film w całości, jesteś właścicielem praw autorskich do filmu, aby korzystać z niego tak dużo, jak chcesz, gdziekolwiek chcesz.

Kompletna produkcja filmowa

  • Wideo cyfrowe – HD i 4K (pełne oświetlenie i dźwięk)
  • Edycja cyfrowa materiału
  • Usługi audio – Głos, muzyka, efekty dźwiękowe, pełna biblioteka muzyczna
  • Pisanie skryptów – Scenariusze
  • Grafika/informacja – pełen pakiet usług

Wyślij e-mail w celu uzyskania pełnego kosztorysu projektu.