Do filmowania podchodzimy z wielkim zaangażowaniem, a każdą młodą parę traktujemy indywidualnie. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. Wideofilmowanie – Kompleksowa realizacja wesela.

Doświadczenie w filmowaniu zbieramy od 2012 roku. Każda najważniejsza chwila może być uwieczniona w najlepszej jakości oraz rozdzielczości 4K lub Full HD. Możliwe jest zwolnione tempo.

Otrzymają Państwo 2 filmy (1 teledysk i 1 cały film).

  • Film od przygotowań do oczepin
  • Teledysk ślubny

Filmowanie Wesel w Wejherowie, Rumi i Redzie

film

Istnieje możliwość dojazdu w bardzo niskiej cenie na terenie całej Polski. Filmowaliśmy między innymi tutaj: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Wejherowo, Rumia, Reda.

Fotografia ślubna wciąż ma swoje miejsce, ale nic nie jest tak jak profesjonalnie sfilmowany i zmontowany teledysk ślubny.

Możesz być pewny, że nasz kamerzysta ślubny wtopi się w tło w ciągu dnia i uchwyci pełną atmosferę Twojego ślubu, abyś mógł spojrzeć wstecz i cieszyć się tymi chwilami jeszcze raz.

Największy żal, jaki słyszałem po dniu ślubu pary, było: “Żałuję, że nie sfilmowaliśmy naszego wyjątkowego dnia”. Bez filmów ślubnych niektóre pary nie mają możliwości spojrzenia wstecz i cieszenia się wszystkimi rzeczami, których brakowało im w ciągu dnia.

Tylko wtedy, gdy zastanowisz się, ile pieniędzy jest wydawanych na inne usługi w dzień ślubu, zdasz sobie sprawę, że rezerwacja kamerzysty na ślub jest małą inwestycją dla tego, co będzie ostatecznym pamiątką dla Ciebie, aby przeżyć wszystkie te wyjątkowe chwile długo po tym, jak dzień się zakończy.

Bez kompromisów w jakości, wszystkie filmy są nagrywane w pełnej rozdzielczości (Full HD) przez operatora kamery, a w razie potrzeby używany jest dyskretny mikrofon do nagrywania dźwięku.