film weselny

Do filmowania podchodzimy z wielkim zaangażowaniem, a każdą młodą parę traktujemy indywidualnie. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. Wideofilmowanie – Kompleksowa realizacja wesela.

Doświadczenie w filmowaniu zbieramy od 2012 roku. Każda najważniejsza chwila może być uwieczniona w najlepszej jakości oraz rozdzielczości Full HD.

Otrzymają Państwo 2 filmy:

  • Film od przygotowań do oczepin włącznie
  • Kilkuminutowy teledysk ślubny

Możliwe są ujęcia z drona za drobną dopłatą.

Filmowanie Wesel w Wejherowie

Jedną z rzeczy, których zdjęcia nie są w stanie uchwycić tak dobrze jak filmy wideo, jest ruch. Jednym z naszych ulubionych momentów do uchwycenia jest pierwsze spojrzenie, pocałunek oraz pierwszy taniec.

Wideofilmowanie w Rumii

Możesz być pewny, że nasz kamerzysta ślubny wtopi się w tło w ciągu dnia i uchwyci pełną atmosferę Twojego ślubu, abyś mógł spojrzeć wstecz i cieszyć się tymi chwilami jeszcze raz.

Wyobraź sobie, że panna młoda się przygotowuje. Jak mogła zobaczyć wszystkie inne rzeczy, które się wokół niej działy? Tylko za pomocą filmu można to umożliwić.

Z technologią w dzisiejszym świecie, masz możliwość dzielenia się swoim filmem ślubnym z rodziną i przyjaciółmi poprzez Facebooka lub e-maila. Możemy zaoferować Tobie cyfrową kopię, tak byś mógł łatwo przesłać film znajomym i rodzinie.

Wideo zmieniło się drastycznie w ciągu ostatnich kilku lat. Z odpowiednim operatorem kamery masz możliwość zagrać prawdziwą gwiazdę we własnym filmie.

Kamerzysta na wesele w Redzie

Nasz kamerzysta ślubny wtopi się w tło w ciągu dnia i uchwyci pełną atmosferę Twojego ślubu, abyś mógł spojrzeć wstecz i cieszyć się tymi chwilami jeszcze raz.

Kiedy pracujesz z profesjonalistą w dziedzinie wideografii ślubnej, będziesz miał spokój ducha wiedząc, że masz kogoś, kto zajmie się Twoimi potrzebami wideo. Więc, można usiąść i zrelaksować się. Skupisz się na innych kwestiach, aby ślub był jak najlepszy.

Najlepsze historie są opowiedziane za pomocą wideo. Filmy wideo mogą uchwycić wszystkie emocje, wrażenia, muzykę i tosty, które naprawdę podsumowują dzień ślubu.