Jesteśmy firmą z siedzibą w Gdańsku, która świadczy również usługi w zakresie produkcji wideo, edycji wideo i marketingu wideo.

Fotografia z drona oraz wideo zapewniają ogólny obraz, który nie jest możliwy z ziemi, a drony oferują fantastyczne opcje dla profesjonalistów

Kiedy twoim zadaniem jest edukacja, promocja, rozrywka, inspirowanie, jesteśmy po to, aby przenieść produkcję wideo na nowy poziom.

Naszym celem jest dostarczenie waszej publiczności wspaniałych treści, pozytywne doświadczenie we współpracy, szybki i niezawodny serwis oraz produkt końcowy, który wasza publiczność zapamięta.

Zdjęcia z drona

Nasi operatorzy dronów są doświadczeni w wymagającej fotografii lotniczej, jak również w specjalnych zagadnieniach w gdańsku, gdyni czy sopocie.

Będziemy ściśle z tobą współpracować, aby twoja wizja stała się rzeczywistością.

Chcemy, aby twój kolejny projekt był naszym kolejnym projektem.

Fotografia z powietrza

Oferując doświadczenie w pilotażu i fotografii lotniczej w Studio Kisiel zapewnia dogłębną wiedzę z zakresu lotnictwa dla Twoich projektów fotograficznych i wizualnych. Mamy nadzieję, że poświęcisz kilka minut na zapoznanie się z fotografią Studia Kisiel, ponieważ jesteśmy pewni, że “widok z góry” zapewni Ci wyjątkową perspektywę wizualną, która znacznie ulepszy Twój projekt.

W Studio Kisiel jesteśmy zaangażowani w dostarczanie naszym klientom wszelkiego rodzaju rozwiązań z zakresu wideografii lotniczej.

Systemowe rozwiązania w zakresie wideografii lotniczej, które zapewniają kompleksową obsługę od momentu podpisania umowy przez klienta do momentu, gdy poczuje się on w pełni usatysfakcjonowany produktem końcowym.

Przy tak wielu opcjach i udogodnieniach nie ma absolutnie niczego, czego nie można by zrobić. Przywiązujemy taką samą wagę do projektów o różnej skali i rodzaju i cieszymy się na pracę nad nowymi, ekscytującymi projektami. Rozumiemy unikalne potrzeby naszych klientów i oferujemy zindywidualizowane podejście do wideografii lotniczej.

Prywatne imprezy na świeżym powietrzu, takie jak śluby i urodziny,

Świadczymy również usługi wideografii lotniczej dla instytucji i podmiotów, które potrzebują informacji wizualnej i dla biur nieruchomości, które chcą być na bieżąco z postępem prac budowlanych.

Wierzymy w zoptymalizowane rozwiązania, które są dostosowane do klienta tak, aby zaoszczędzić zarówno pieniądze, jak i czas.